GardenMetal
nowa marka firmy Expo-Drew

Doświadczenie

Początki firmy Expo-Drew sięgają lat 70 ubiegłego wieku, a od roku 2000 firma Expo-Drew jest producentem ekspozytorów płytek ceramicznych, reklamowych.
Specjalizujemy się w produkcji wyrobów metalowych, metalowych z elementami drewnianymi lub drewnopodobnymi.

Dzięki doświadczeniu uzyskanemu na przestrzeni ostatnich lat stale poszerzamy swoją ofertę. Produkujemy:
• bramy i furtki
• nowoczesne panele ogrodzeniowe
• ekspozytory, standy, prezentery produktów przemysłowych.
• wyposażenie szkół i przedszkoli (krzesła szkolne i przedszkolne, biblioteczki, szafki, biurka, stoliki, krzesła nieregulowane, szatnie, szafki, wieszaki)
• place zabaw
• urządzenia fitness zewnętrzne

Wszystkie nasze produkty, przeznaczone do użytku zewnętrznego, są zabezpieczone powłoką cynkową, nakładaną we własnej ocynkowni oraz warstwą farby proszkowej polimerowej.

CECHUJE NAS JAKOŚĆ I PRECYZJA!

Wszystkie nasze realizacje zaczynają się od pomysłu, który przekuwamy w projekty wykonane w programach graficznych takich jak Solidworks czy Alphacam. Umożliwia nam to prezentację produktu klientowi bez konieczności wykonywania prototypu.
Dzięki doskonałej kadrze i zaawansowanej technologii możemy sprostać każdemu wyzwaniu w dziedzinie produkcji elementów metalowych, drewnianych i drewnopodobnych.
Zawsze staramy się być perfekcyjni, zarówno w zakresie jakości, jak i terminowości.
Pozycja na rynku oraz współpraca z wieloma zaufanymi dostawcami umożliwiają nam prowadzenie wyważonej polityki cenowej.
Zaufało nam wiele firm, reprezentujących bardzo szerokie spektrum branż, działających na wielu rynkach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.
Większość z nich to nasi stali, a więc usatysfakcjonowani Klienci.

ZAPLECZE MASZYNOWE

W naszych dwóch zakładach możemy przygotować produkt od projektu, przez realizację, po dostarczenie do klienta finalnego.
Nowoczesne lasery płaskie i tubowe pozwalają w dokładny sposób przygotować elementy metalowe do dalszej produkcji.
Wyspecjalizowana spawalnia z robotami spawającymi Yaskawa i Siemens oraz wykwalifikowani spawacze dbają o jakość i trwałość spawów.
Cynkownia i lakiernia automatyczna zapewnia wieloletnią ochronę antykorozyjną, trwałość oraz piękny wygląd na lata.
Dział obróbki drewna i materiałów drewnopodobnych przygotowuje elementy drewniane, które w połączeniu ze stalą tworzą produkty dopasowane do każdego otoczenia.
Nasze produkty trafiają do działu pakowni, a następnie do działu logistyki, gdzie dzięki własnemu zapleczu transportowemu produkty bezpiecznie i na czas docierają do naszych klientów.

Shopping Cart