Zastanawiasz się

jak ogrodzić

teren swojej posesji?

SYSTEMY OGRODZENIOWE GARDENMETAL

NOWOCZESNE, ESTETYCZNE, SOLIDNE

Wszystkie nasze realizacje zaczynają się od pomysłu, który przekuwamy w projekty wykonane w programach graficznych takich jak Solidworks czy Alphacam. Umożliwia nam to prezentację produktu klientowi bez konieczności wykonywania prototypu. Zawsze staramy się być perfekcyjni, zarówno w zakresie jakości, jak i terminowości. Pozycja na rynku oraz współpraca z wieloma zaufanymi dostawcami umożliwiają nam prowadzenie wyważonej polityki cenowej.

Systemy ogrodzeniowe to nowoczesne ogrodzenie palisadowe i żaluzjowe, wykonane z profili stalowych zabezpieczone powłoką cynkową oraz warstwą farby proszkowej. To niezwykle udane połączenie prostego i eleganckiego designu z nowoczesną, zaawansowaną technologią, dzięki której są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

TECHNOLOGIA

JAKOŚĆ I PRECYZJA

Nowoczesne lasery płaskie i tubowe pozwalają w dokładny sposob przygotować elementy metalowe do dalszej produkcji. Wyspecjalizowana spawalnia z robotami spawającymi Yaskawa i Siemens oraz  wykwalifikowani spawacze dbają o jakość i trwałość spawów.
Cynkownia i lakiernia automatyczna zapewnia wieloletnią ochronę antykorozyjną, trwałość oraz piękny wygląd na lata. Na wyjątkowość naszych ogrodzeń składają się zastosowane w nich unikalne kształty wypełnień których nie spotkacie państwo na rynku. Produkowane dla nas profile specjalnych kształtów nadają ogrodzeniom wyjątkowy i oryginalny wygląd, przez co każde otoczenie, gdzie będą zamontowane, zyska nowy design.

PROFIL ZAOKRĄGLONY

PROFIL PROSTY

PROFIL WYPUKŁY

PROFIL TRAPEZOWY

PROFIL PROSTY

WZORNICTWO

PROSTOTA I ELEGANCJA

Prezentowane przez nas ogrodzenia, takie jak EXPO1, EXPO2, EXPO4, EXPO9 charakteryzują się prostym wyglądem, który doskonale dopasowuje się
zarówno do otoczenia tradycyjnego, jakimi są między innymi posesje z domami jednorodzinnymi, jaki nowoczesnego, takimi jak osiedla mieszkaniowe.
Aby nie popaść w monotonie i spocząć na “laurach” ofertę naszą urozmaiciliśmy o takie wzory jak: EXPO5, EXPO6, EXPO7 i EXPO8, które to prostotę
ogrodzenia przełamują eleganckimi elementami dekoracyjnymi wykonanymi z zagiętych profili. To właśnie te elementy sprawiają że wzory te prezentują się niepowtarzalnie. W projektowaniu ogrodzeń nie zapomnieliśmy również o fanach drewna i pozwoliliśmy sobie na stworzenie takiego wzoru jak EXPO3 w którym połączyliśmy trwałość (stal) z klasycznym wyglądem deski (stal powlekana drewnopodobną okleiną PVC).
Zastosowanie metalu z dekoracją folii PVC (zamiast desek drewnianych), zapewnia piękny wygląd na lata. Drewnopodobna powłoka wygląda wyjątkowo efektownie i w przeciwieństwie do naturalnego drewna, jest trwała i nie wymaga konserwacji.

EXPO1

EXPO2

EXPO3

EXPO4

EXPO5

EXPO6

EXPO7

EXPO8

EXPO9

KOLORYSTYKA

Wszystkie nasze elementy ogrodzeń są powleczone cienką i wytrzymałą warstwą lakieru proszkowego renomowanych firm Ecoline lub Gemlak.
Malowanie proszkowe polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnię malowanego elementu.
Pokryte farbą detale (ok 80 μm) są wygrzewane w temperaturze 180°C. Podczas tego procesu proszek ulega stopieniu i polimeryzacji, tworząc estetyczną i trwałą powierzchnię zabezpieczającą.

Podstawowa kolory jakie proponujemy przy ogrodzeniach to: czarny , antracyt, brązowy , srebrnoszary, czarny struktura (skórka pomarańczy) oraz antracyt struktura (skórka pomarańczy).
Na zamówienie możemy przygotować ogrodzenie w dowolnym kolorze z palety RAL.
Nasze ogrodzenia możemy wzbogacić o elementy drewnopodobne, które wykonane są z profili stalowych, ocynkowanych i powleczonych okleiną z nadrukiem imitacji drewna.

KOLORY OGRODZEŃ

KOLORY OKLEIN

KOLOR
CZARNY

KOLOR
ANTRACYT

KOLOR
BRĄZOWY

KOLOR
SREBRNOSZARY

KOLORY
Z PALETY RAL

POLSKA
SOSNA

ZŁOTY
DĄB

KLASYCZNA SOSNA

KOLOR
CZARNY STRUKTURA

KOLOR
ANTRACYT STRUKTURA

ELEMENTY SYSTEMU

Kompletny system ogrodzeniowy składa się z przęseł, furtek i bram (zarówno dwuskrzydłowych, jak i przesuwnych) oraz dedykowanych
słupów i akcesoriów niezbędnych do montażu.
Dlaczego nasz system ogrodzeniowy wyróżnia się na tle innych:

  • wykonany jest z najwyższej jakości półproduktów (od renomowanych Polskich producentów)
  • elementy systemu wycięte przy pomocy światowej klasy urządzeniach CNC (BLM Laser Tube oraz Bystronic)
  • wykonany jest na zrobotyzowanych stanowiskach spawalniczych (YASKAWA), co pozwala uzyskać powtarzalne i precyzyjne spawy
  • zabezpieczony antykorozyjnie w własnej ocynkowni oraz pomalowany w automatycznej linii proszkowej
  • krótki czas realizacji – dzięki w pełni zautomatyzowanemu procesowi produkcji.

BRAMY PRZESUWNE

Są doskonałym rozwiązaniem w przypadku, gdy mamy ograniczoną przestrzeń wjazdową lub chcemy aby brama była jak najmniej widoczna po jej otwarciu. Możliwość montażu automatyki bramowej.

BRAMY UCHYLNE

Są to najbardziej uniwersalne i klasyczne rozwiązanie na zamkniecie posesji. Dzięki swojej konstrukcji, bramy takie pozwalają na zamontowanie napędu do otwierania.

FURTKI

Jest dopełnieniem ogrodzenia terenu i utrzymana jest w tym samy stylu co brama.
Dzięki prostemu systemowi otwierania, pozwala na szybkie dostanie się na posesje, bez konieczności otwierania bramy.

PRZĘSŁA

Są głównym elementem ogrodzenia, poprzez swoją formę uwypuklają walory estetyczne posesji, a jednocześnie służą jej zabezpieczeniu (są wykonane ze stali o odpowiedniej grubości).

Wybierz swoje ogrodzenie

Chcesz poprawić wygląd swojej nieruchomości aby twoje ogrodzenie wyróżniało się na tle innych?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Nowoczesne, estetyczne, a zarazem niezwykle solidne ogrodzenia Gardenmetal ze stali ocynkowanej zapewnią Ci to.
Możesz swobodnie decydować o kolorze, stylu i sposobie wykończenia, a jeśli nie masz pomysłu to pomożemy wybrać ogrodzenie dopasowane do Twoich oczekiwań .
Zapoznaj się z produkowanymi przez nas wzorami lub skontaktuj się z doradcą.

Shopping Cart